Recenze

Dawid Ulehla: Super servis kde opravdu vědí co s vaší Audi dělat , žadný hokus pokus seriozni a vstřicné jednáni a o rozumných cenách ani nemluvím. Za mě po dlouhé době TOP servis!!Matias Hriňákovič : Audi A6 V6 3.0 tdi quatoro - telefonate podrobna obhliadka vozidla s popisom chyb a orientacou cenou vsetkych dielov o 3 dni auto na zdvihaku ! rano som ho doviezol poobede hotovo !! super pristup ... profi praca ... a to za rozumnu cenu !!! ODPORUCAM


Josef Finda: 100% doporučují. Cena kvalita přístup na nejvyšší úrovni. 👍👍👍👍👍


BMW E46 - skvělý servis, osobní přístup, bezva ceny. Z Ostravy trochu z ruky, ale za kvalitním mechanikem člověk rád dojede. 100% doporučuji. Má srdcová záležitost zase jezdí jako nová. Děkuji servisu za skvělou práci.


Miroslav Brunovský: Veliká spokojenost, kvalita provedeného servisu, rychlost a krásná cena. Pán opravdu ví co dělá, poradí, vysvětlí a vše zvládnul téměř za dopoledne. Ještě mi nabídl náhradní vozidlo. Dnes proběhla výměna hydroměniče, zvýšení výkonu, nakódování nové baterie, výměna oleje v diferenciálu, adaptace automatu atd. Mohu Všem jen doporučit a i ta cesta z Plzně se opravdu vyplatila. Ještě jednou děkuji za parádní servis se vším všudy. 👏 


Lukáš Janota: Velmi kvalitní servis pro vaši audi. perfektní přístup, skvělé jednání, ochota, rychlost, spolehlivost a přiměřené ceny. Mechanik udělá svou práci nejlépe jak umí, posléze vysvětlí co s autem bylo, co se muselo udělat/vyměnit, upozorní na další začínající neplechy a případně pokud možno poradí co dělat aby se předešlo dalším problémům. svoji A6 už jinam na servis nedám.


Petr Tobola: Konečně kvalitní servis audin. Pan mechanik narozdíl od jiných ví co dělá. Jasná domluva, rozumné ceny, super jednání.

Za mě spokojenost. 👍